Стеллажи, погрузочная техника, промышленные полы - Профтехсклад
ООО "Профтехсклад"
Cтеллажи, торговое оборудование, погрузчики, колёса, промышленные полы и другое складское оборудование

Новости

14.04.2015
В Киеве введен в работу новый грузовой таможенный терминал
Логистический оператор «Рабен Украина» создал на своей базе новый грузовой терминал в г. Киеве. ...
  14.04.2015
WMS группы компаний «XXI Век»
Предприятие «XXI Век» – дистрибьютор продуктов питания, недавно стала заниматься складской деятельностью в арендованных помещениях ...
  13.04.2015
Автоматизированный склад
Если склад предназначен для широкого ассортимента товаров, то лучше всего обеспечить их ...

Каталог продукции


Лучшее статьи

 

Утеплити житло – це вигідно

rem-8235

Сьогодні, в світлі безперервного подорожчання тарифів на комунальні послуги в Україні, і перш за все на опалення, утеплення житла стало актуальним, як ніколи раніше. Для теплоізоляції будинків і квартир застосовуються різні методи і різні матеріали, що відрізняються як технічними характеристиками і вартості. У будь-якому випадку, власник утепленого житла набуває безсумнівну вигоду, яка полягає не тільки в зниженні витрат на опалення.

Переваги утепленого житла

1. Якщо утеплення будинків здійснюється в процесі будівництва, то значно знижується витрата будівельних матеріалів. Наприклад, теплопровідність цегляної стіни в півтора метра завтовшки дорівнює цим же показником пінополістиролові панелі товщиною всього в 10 см.

2. Досягається суттєва економія коштів в опалювальний період.

3. Відпадає необхідність кондиціонування повітря в літню спеку.

4. Зменшується температурна деформація стін, що значно подовжує термін їх служби.

5. Усуваються виникли в процесі експлуатації дефекти стін.

6. При утепленні будинку зовні поліпшуються естетичні та архітектурні характеристики фасаду, будівля набуває сучасного унікальний вид.

7. Створюється комфортний мікроклімат (вологість і температура) для мешканців квартири або будинку.

Щоб перераховані переваги були досягнуті в повній мірі, всі роботи по утепленню повинні проводитися тільки зусиллями професіоналів. Якісно виконане зовнішнє утеплення стін за твердженням фахівців дозволяє кардинально знизити теплові втрати, що дає до 30% економії коштів на обігріві житла.

Важливо знати, що зовнішнє утеплення фасадів слід проводити тільки в теплу і суху погоду, що можливо тільки в весняні та літні місяці, інакше гарантувати високу якість покриття буде неможливо. Крім цього з наближенням холодів вартість утеплення значно зростає.

Сьогодні найбільш ефективною системою зовнішнього утеплення фасадів визнана так звана система скріплена або «мокрого типу». Завдяки її застосуванню показники опору теплопередачі приводяться у відповідність з новими вимогами сучасних будівельних норм, збільшеними майже в три рази за останні кілька років. Ця система дуже популярна в Європі, і з її допомогою утеплюється до 70% житла.

Оцінка ефективності тієї чи іншої системи утеплення з точки зору її ефективності, довговічності, експлуатаційних характеристик, ремонтопридатності, естетичних можливостей, вартості та інших параметрів проводиться за допомогою сучасних методів і приладів.

12.08.2018

Похожие статьи:Контакты


02660 г. Киев, ул. Марины Расковой 19, 12-й этаж, офис 1216
Телефон: (044) 537-26-07 (многоканальный) , Факс: (044) 537-26-07
Разное © ООО "Профтехсклад" 1999-2014. Все права получены.

яндекс.ћетрика