Стеллажи, погрузочная техника, промышленные полы - Профтехсклад
ООО "Профтехсклад"
Cтеллажи, торговое оборудование, погрузчики, колёса, промышленные полы и другое складское оборудование

Новости

14.04.2015
В Киеве введен в работу новый грузовой таможенный терминал
Логистический оператор «Рабен Украина» создал на своей базе новый грузовой терминал в г. Киеве. ...
  14.04.2015
WMS группы компаний «XXI Век»
Предприятие «XXI Век» – дистрибьютор продуктов питания, недавно стала заниматься складской деятельностью в арендованных помещениях ...
  13.04.2015
Автоматизированный склад
Если склад предназначен для широкого ассортимента товаров, то лучше всего обеспечить их ...

Каталог продукции


Лучшее статьи

 

Головний дистриб’ютор аграрної техніки в Україні

18952573_556990781136507_7666562178165837609_n

«Агросем» – це компанія-дистриб’ютор, яка на українському ринку аграрних послуг займає передове місце. Основа діяльності полягає у впровадженні технологій світового значення, поширення багатьох різновидів насіння популярних виробників, розповсюдження високоякісних добрив для покрашення ефективності врожаю.

У більшості українських міст розташовані філіали нашої компанії. Тому ми спроможні задовольнити потреби у всьому аграрному секторі.

Компанія «Агросем» співпрацює з відомими виробниками сільськогосподарської техніки, серед яких:

  • John Deere – американська компанія, яка є найпотужнішою та найвідомішою.

  • Väderstad – шведське сімейне підприємство.

  • Manitou – французький виробник техніки для сільського господарства.

Високоякісне обладнання для робіт у полі допоможе зберегти кошти, праця буде легшою та простішою, а працівники не будуть знесиленими. Тож поспішайте придбати техніку від провідних виробників у найкращого дистриб’ютора.

Для кожного аграрія головна мета його діяльності – зібрати якомога більше врожаю та посівних культур. Щоб допомогти рослинам добре зростати, треба обирати якісне насіння. Саме таке ми пропонуємо для наших аграріїв. Бо продукція пройшла усі стадії дослідження, яке показало, що насіння стійке до впливу різноманітних бактерій, негативно відображених на гарний розвиток рослин. Замовляйте нашу новинку – Хюлюкс та Хюбері. Це найпотужніші гібриди пшениці, які мають багатий врожай.

Живлення рослин – є невід’ємною частиною гарного забезпечення її зростання на всіх стадіях та, звичайно, як наслідок цього отримання гарного врожаю. Мінеральні добрива, які ви можете замовити на нашому сайті компанії «Агросем» постачають з Норвегії. За допомогою використання цієї продукції, ви дуже скоро побачити позитивний ефект, тим паче товари від Yara International ASA вже встигли оцінити жителі більш ніж 150 країн по всьому світу.

Кожна техніка – це окремий елемент, який грає свою роль для досягнення найвищої продуктивності та максимального врожаю. Для того, щоб все працювало без збоїв, треба правильно спланувати роботу окремої машини. Саме це ми пропонуємо для аграріїв, які цінують безвідмовне користування обладнанням та бажають оптимізувати логістику свого технічного забезпечення.

Якщо ви бажаєте вийти на новий рівень аграрних досягнень, тоді звертайтеся у компанію «Агросем».

Джерело: https://agrosem.ua/

18.10.2018

Похожие статьи:Контакты


02660 г. Киев, ул. Марины Расковой 19, 12-й этаж, офис 1216
Телефон: (044) 537-26-07 (многоканальный) , Факс: (044) 537-26-07
Разное © ООО "Профтехсклад" 1999-2014. Все права получены.

яндекс.ћетрика